Společnost Klaster patří mezi přední slovenský výrobce ocelových hal a konstrukcí. Na základě dlouholetých, odborných zkušeností navrhuje, vyrábí a realizuje montáž ocelových hal včetně jejich opláštění ocelovými fasádními a střešními krytinami nebo sendvičovými panely včetně jejich příslušenství. Klaster nabízí na trhu haly různých druhů a typů na využití v sektorech zemědělství, obchodu, sportu, průmyslu a různých jiných odvětvích.

Společnost Klaster se zaměřuje zejména na slovenský trh, ale svou působnost rozšířila i o český či maďarský trh. Ocelové haly Klaster jsou výsledkem dlouholetého vývoje a implementace novodobých metod do výrobní sféry, zaměřené na zkvalitnění služeb a naplnění požadavků našich zákazníků.

Strategie

Naším mottem je kvalita a precizně provedená práce rukama autorizovaných techniků a odborně školených zaměstnanců. Naši klienti oceňují náš individuální přístup i flexibilitu v oblasti poradenství, výroby až po montáž našich produktů. Každý gram železa je neoddělitelnou součástí uměleckých děl které s láskou tvoříme a tak naplňujeme očekávání a požadavky našich zákazníků.

Vize

Není důležité zúčastnit se, ale vyhrát! Protože upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a tomu odpovídá celá firemní strategie dosahujeme stále větší a větší cíle, což nás každým dnem posouvá k novému vítězství.

Pokud si chcete prohlédnout ukázky našich prací, navštivte sekci reference.

Cenová nabídka šitá na míru
Nezávazná cenová nabídka pro halu podle vašich představ